// Ceny tetování - Tattoo & Piercing Studio No Name
Systémové upozornění
Hlavní informace

To je případ od případu.

Ceny tetování v našem tattoo salonu začínají na 1.500,- Kč. Výsledná cena se pak odvíjí od velikosti, časové náročnosti, složitosti, barevného provedení a umístění vlastní tetováže. Jedná-li se o tetování větších rozměrů, které vyžaduje několik po sobě následujících sezení, platí se každé sezení zvlášť. Pro stálou klientelu máme individuální ceny a množstevní slevy.

Objednat se můžete telefonicky, e-mailem, přes kontaktní formulář či osobně ve studiu. Pouze při osobní objednávce a složení zálohy 500 – 1.000,- Kč jsme schopni vám garantovat konkrétní vámi požadovaný den a hodinu. Složená záloha je součástí celkové ceny tetování a je nevratná v případě, že dojde ke zrušení objednávky méně než 48 hod. před stanoveným termínem.

Legálně je možné tetovat pouze osoby starší 18-ti let. Osoby pod touto věkovou hranicí se musí dostavit v doprovodu jednoho z rodičů nebo jiného zákonného zástupce, event. přinést s sebou podepsaný písemný souhlas s osobními údaji a telefonickým kontaktem.

My se budeme těšit na vaši návštěvu u nás v tattoo studiu a snažit se vám ji co možná nejvíce zpříjemnit k vaší plné spokojenosti.

Máte-li zájem o tetování v No Name Tattoo Studiu Praha   kontaktujte nás

andrey1 barev2 psajko1