// Tetování přes jizvy - Tattoo & Piercing Studio No Name
Systémové upozornění
Hlavní informace

Tetování přes jizvy

tetovani-pres-jizvy

Pokud máte na svém těle nevzhlednou jizvu (ať už po operaci a nebo po úrazu) a chcete ji přetetovat, je opravdu nutné vše probrat s tatérem. Některé jizvy zakrýt tetováním jdou a jiné bohužel ne. Pokud jste četli náš článek o tom, jak tetování vzniká, je vám nyní jasné, že pokud kůže nefunguje tak, jak by měla, inkoust se pod pokožkou neuloží a barva vypadá. To se stává právě v případě jizev, kdy je kůže ztvrdlá a neprokrvená.

Na konzultaci je vhodné přijít až tehdy, je-li jizva úplně zahojená. Na čerstvé jizvě se může barva roztéct. V každém případě je nutné tetování na jizvě vícekrát obtáhnout, protože barva na ní nedrží. Stejné je to i v případě vystouplých, tzv. hypertrofických, jizev.

Tetováním přes jizvy se doporučujeme spíše vyhnout. Můžete totiž litovat investovaných peněz a také se vám tetování může roztéct a nebo vypadat. Výsledek tak může mít katastrofální následky.

Jedna z možností, jak jizvu aspoň částečně zamaskovat a nebo ji naopak vtipně upravit, je zakomponovat ji přímo do tetování, jako jeden z prvků obrázku.

Nebojte se objednat na konzultaci. Společně vymyslíme, jak jizvu upravíme.

Ochutnávka z našich galerií: Andrey, Barev, Psajko    objednejte se