// Vypadané tetování - Tattoo & Piercing Studio No Name
Systémové upozornění
Hlavní informace

Vypadané tetování

vypadane-tetovani

Není to tak dávno, co jste se nechali tetovat a obrázek vám po pár dnech vypadal? Je hned několik možností, proč se tak stalo.

Nekvalitně provedené tetování

Nechejte se tetovat pouze v prověřených a profesionálních tetovacích salónech, kde máte téměř 100% jistotu, že bude tetování správně provedeno.

Špatná péče při hojení

Čerstvé tetování potřebuje několikadenní péči, kdy ho musíte omývat antibakteriálním mýdlem a pravidelně mazat speciální mastí. Pokud nebudete tetování mazat a stroupky odpadají dříve, než bude pokožka pod nimi zahojena, je možné, že spolu se stroupky vypadá i pigment, který se nestihl do podkoží uložit.

Jizva

Tetování jizev je vždy trochu sázka do loterie. Pokud barva z tetování na jizvě vypadala, je možné, že tatér použil málo barvy a nebo jizva pigment nevstřebává.

Lokty, nárty, kotníky, prsty

Tetování na těchto místech vám zřejmě parádu na dlouho dělat nebude. Kůže je totiž více namáhána a bude tedy třeba počítat s pravidelnými opravami tetování. Nebo se prostě smiřte s tím, že tetování brzy nebude tak výrazné, jako bylo na začátku.

V našem tetovacím salónu jsou opravy v ceně tetování, takže pokud vám tetování, které bylo provedeno u nás, vypadá, doražte po zahojení pokožky na opravu. V případě, že jste zanedbali péči při hojení, tetování vám nemusíme opravit.

Ochutnávka z našich galerií: Andrey, Barev, Psajko    objednejte se